Wolfteam Turkey Hackz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wolfteam Turkey Hackz

Wolfteam İl eİlgili Tüm Hackler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yardım edermsnz

2 posters
YazarMesaj
Sir.Furkan

Mesaj Sayıs : 7
Teşekkür : 3

Yardım edermsnz Empty
MesajKonu: Yardım edermsnz   Yardım edermsnz EmptyPerş. Haz. 23, 2011 5:29 pm

Sad SadSadSadSad bu siteden bir tane hack indiriym dedim indirdimde hack a tıkladım çalıştır dedim çalışmadı yada ben göremiyorum ondan sonra oyuna gireyim dedim web modül hatası werdi görev yöneticisnden kapatmak içn açtığımda FK_Pers adlı bi dosyanın çalıştığını gördüm bu dosya açamadığım hile dosyasıydı ve sağ tıklayıp işleme git diyorum explorer.exe ye gidiyor ekranı kapla diyorum masaüstüne gidiyor orda öyle birşey gözkmüyro bu bir virüs mü nasıl kurtulurum ???
**alihan**

Teşekkür : 1

Yardım edermsnz Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edermsnz   Yardım edermsnz EmptyPerş. Haz. 23, 2011 5:41 pm

Sir.Furkan demiş ki:
Sad SadSadSadSad bu siteden bir tane hack indiriym dedim indirdimde hack a tıkladım çalıştır dedim çalışmadı yada ben göremiyorum ondan sonra oyuna gireyim dedim web modül hatası werdi görev yöneticisnden kapatmak içn açtığımda FK_Pers adlı bi dosyanın çalıştığını gördüm bu dosya açamadığım hile dosyasıydı ve sağ tıklayıp işleme git diyorum explorer.exe ye gidiyor ekranı kapla diyorum masaüstüne gidiyor orda öyle birşey gözkmüyro bu bir virüs mü nasıl kurtulurum ???

kardesim veb mod hatası zaten bakımdan dolayı suanda bakım var
Sir.Furkan

Teşekkür : 3

Yardım edermsnz Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edermsnz   Yardım edermsnz EmptyPerş. Haz. 23, 2011 5:49 pm

saol kardeş peki ne zamn biter bu. ayrıca bu fk_pers hala devam ediyo bilgisyar açılınca oda görev yöneticisiyle birlikte açılıp systemde hata verdiriyor.(kişisletrlmeiş ayarları gözden gcerme gibi bi küçük pencerede açılıyor hatanın adı system32_install gibi bişiydi ??)

Yardım edermsnz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım!!! lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» yardım edermisiniz facebooku olanlar...
» Atmayan Anti-Ban Wall Hack Linki Var ama indiremiyorum Yardım PLs